Úvodní konzultace zdarma +420 725 080 380

Metoda

Revoluční a ověřená léčba plotének

Pouze při Impedanční terapii ploténky rostou

Impedanční terapie je elektrofyziologická potenciálová metoda ozdravení meziobratlových plotének. Pacienti je mají po absolvování rehabilitačního plánu, bez chirurgického zákroku, prokazatelně regenerované - ploténky narostou, nabudou původní objem, výšku, strukturu a funkci. Pozorujeme DGU fenomén. Rovněž se scelí jejich perforace a zaniknou hernie. Je dokázáno, že zdravá ploténka má mimořádně příznivý vliv na kosterní osu těla i na celý organizmus. Pacienti Kliniky impedanční terapie tak potvrdili nejen ústup a zbavení se bolestí zad a kříže, trnutí horních či dolních končetin, ale také nabyli ztracenou mobilitu a vitalitu.

Úspěšnost léčby exaktně potvrzují srovnávací MR vyšetření poškozených plotének před a uzdravených plotének po terapii, jejich 3D vizualizace a modely, klinická studie, pozorování nezávislých odborníků a samozřejmě stovky vyléčených pacientů. Výsledek naší léčby proto nebude jen cítit, ale prostřednictvím objektivního vyšetření Vám jej i dokážeme.

Pacienti s nemocnými nebo poškozenými meziobratlovými ploténkami mohli dosud spoléhat na pomoc léků, fyzioterapie, v krajním případě na operační zákrok. Tyto postupy je však nezbavily doprovodných bolestí a potíží natrvalo, protože ploténky neléčí, ale pouze zpomalí či zastaví jejich degeneraci. Zdravotní stav pacientů se tak nezlepšoval a proto nadále pociťovali například bolesti zad, kříže či mravenčení končetin. Například když nemocná ploténka tlačí na nervové zakončení, které dráždí. Impedanční terapie jako přesná metoda ploténky regeneruje a tím odstraňuje příčiny bolestí. Zajistí návrat organizmu do výkonu bez recidivujících bolestivých stavů.

Máme řešení!