Úvodní konzultace zdarma +420 725 080 380

Snížená ploténka

Po Impedanční terapii jsou ploténky vyšší

3D model po liečbe zvýšenej platničky. Pacient muž.

3D VIZUALIZACE PO REGENERACI ZVÝŠENÉ PLOTÉNKY. PACIENT MUŽ.

Impedanční terapie odstranila dlouhotrvající ztuhlost těla spojenou s chronickými bolestmi zad, které občas vyzařovaly do končetin a břicha. Terapie tím také odstranila příčinu nespavosti a malátnost. Pacient obnovil bez omezení svou sportovní aktivitu, kterou musel předtím zcela vyloučit. Před terapií mu úlevu od bolesti neposkytly ani nejvyšší přípustné dávky léků, pouze infuze.


Impedanční terapie meziobratlové ploténky regeneruje. Přirozeně narostou a obnoví svou výšku, strukturu i funkci. Opět v sobě navážou vodu - jsou elastičtější a vyživovány.

Impedanční terapie je jediná metoda, která to dokáže. Důkazem jsou MR vyšetření snížené/ztenčené ploténky před a regenerované ploténky po absolvování rehabilitačního plánu v Klinice impedanční terapie. Nárůst objemu měříme oproti původnímu stavu řádově v desítkách procent.

Pokud Vám hrozí otevřená operace páteře víte, že tento chirurgický zákrok patří mezi nejsložitější a je spojen s mnoha riziky. Stává se totiž, že i přes snahu o nápravu zůstane pacient invalidní. Neriskujte a domluvte si první konzultaci v Klinice impedanční terapie zdarma.

Rádi Vám vše vysvětlíme.


Diagnóza: Ploténky jsou částečně tvořeny vodou, která se však časem může ztrácet. Tím se ploténka stane méně elastickou a díky vnějšímu tlaku ztrácí svou výšku. Protože ztratila schopnost regenerace, stav se zhoršuje. Pokud dojde k extrémní kompresi, obratle nad ploténkou a pod ní se k sobě přiblíží, v hraničních případech se dotýkají. Jde o zdroj nesnesitelné bolesti a v mnoha případech imobility až invalidity. Nenechte zajít situaci až do kritického stavu!