Úvodní konzultace zdarma +420 725 080 380

Necitlivost končetin

Vrátíme Vám pátý smysl

3D VIZUALIZACE POŠKOZENÉ A REGENEROVANÉ PLOTÉNKY.

Impedanční terapie způsobila nárůst objemu ploténky o 55% a zánik její perforace. Odstranila tak výrazné bolesti v pravé ruce i rameni a obnovila jejich hybnost. Pacient se sedavým zaměstnáním postupně nemohl zacházet s počítačovou myší, v končetině cítil brnění a ztrátu síly. Nepomáhala mu několikaměsíční medikamentózní léčba, nošení ortézy ani koupě vertikální myši. Kvůli degenerované ploténce se také cítil permanentně unavený, s námahou usínal i vstával a bolest limitovala jeho mimopracovní aktivity. Impedanční terapie všechny příznaky degenerativní choroby ploténky jejím uzdravením úspěšně a natrvalo odstranila. Bez léků a chirurgického zákroku.


Pokud nejde o akutní zdravotní problém, například náhlou příhodu, jde v drtivé většině případů o situaci, kdy se meziobratlová ploténka uvolní a vytlačí do okolního prostoru. Diagnóza zní hernie disku, lidově houser či ústřel. Dlouhodobou chronickou bolest způsobuje následný tlak na míchu nebo na kořenové nervy, které z ní vystupují z boku po celé délce páteře. Bolest vystřeluje do rukou, nohou, krku, zadku i v kříži. Častými příznaky jsou i brnění či mravenčení v končetinách.

Po léčbě Impedanční terapií bolestivé symptomy a doprovodné potíže vyplývající z hernie ploténky mizí, protože mizí i její vyklenutí do prostoru. Ploténka naroste, zaujme v páteři přirozené postavení a opět plnohodnotně plní svou funkci. Vyléčená, fyziologicky optimální ploténka tak má mimořádně pozitivní vliv na celkovou vitalitu organizmu a na jeho bezbolestný stav.

Objevte novou radost z pohybu!