Úvodní konzultace zdarma +420 725 080 380

FAQ

Jasně a stručně

Při bolestivých stavech zad způsobených degenerativním onemocnění páteře - poškození meziobratlových plotének, chronická bolest krku nebo křížů, brnění či pulzující bolest v rukou nebo nohou.

Ne. Uvedené postupy mohou dočasně bolest utlumit, ale neléčí její příčinu. Řešením je metoda Impedanční terapie.

Je to vědecky i klinicky ověřená elektroléčebná metoda, která jako soubor úkonů způsobuje regeneraci meziobratlových plotének - DGU fenomén. Po úspěšném absolvování rehabilitačního plánu mají ploténky fyziologicky optimální velikost, elasticitu a strukturu. Výsledkem je odstranění útlaků nervů, bolestí a návrat organismu k jeho původní vitalitě. Bez nadměrné medikace a chirurgického zákroku.

Elektrofyziologická potenciálová metoda, zaměřená na regeneraci meziobratlových plotének. Nahrazuje dosud aplikované postupy. Výsledky potvrzují vědecká studie a samozřejmě i stovky vyléčených pacientů, kteří si opět plnohodnotně vychutnávají život bez potíží.

Každý pacient absolvuje před léčbou a po jejím skončení podrobné vyšetření magnetickou rezonancí (MR). Důkaz o nárůstu objemu a strukturální změně meziobratlové ploténky potvrzují nezávislé pozorování a závěry radiologů a 3D vizualizace nebo i modely plotének před a po léčbě. Pozitivní výsledek a změna jsou tak viditelné pouhým okem i laikovi.

Jde o lety ověřenou a dokázanou elektrofyziologickou metodu. Po podrobné diagnostice je pro každého pacienta vypracován individuální rehabilitační plán. Impedanční terapie je soubor bezbolestných úkonů – elektroléčebný přístroj, laser, fyzioterapeutické postupy – díky nim se z vaziv vyplavuje laktát. Jeho dlouhodobě vysoká hladina totiž blokuje vyživování plotének, které tak ztrácejí vodu, přirozenou elasticitu a tvar. Impedanční terapie proces zastaví a poškozené ploténky zregeneruje.


Svěřte se do našich rukou a vyléčíme i Vás!